İletişim Bilgileri

Teknik Makina Ve Mühendislik

Güvenilir Şirket
  • Yetkili Kişi: Mevlüt Ucgan
  • Telefon numarası: +90 (543) 742-80-97, Mevlüt Uçgan
  • Adres: Mehterçeşme mah.1813.sk.No:2/A Esenyurt / İstanbul, İstanbul, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
Vaillant 286/3 ecotec 20.640 k.cal/h yoğuşmalı kombi

Vaillant 286/3 ecotec 20.640 k.cal/h yoğuşmalı kombi

Vaillant 286-3 ecotec yoğuşmalı
stokta var
10 TL
Satın Al
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Mevlüt Ucgan
  • Telefon numarası: +90 (543) 742-80-97, Mevlüt Uçgan
  • Adres: Mehterçeşme mah.1813.sk.No:2/A Esenyurt / İstanbul, İstanbul, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

SİPARİŞ VE AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

VUI aquaPLUS cihazları kapasitesini,o anda gerekli olan ayarladığınız ısıtma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayacak şekilde ayarlar.Alev modülasyonu kademesizdir.Hem kalorifer sisteminde hem de sıcak su kullanım devresinde alev modülasyonu mevcuttur.Böylece cihazın boş yere çalışması engellenir,yakıt sarfiyatı azalır,konforlu bir ısıtma ve sıcak su temini sağlanır.
Anında ve bol miktarda sıcak su

Turbo-Lux boyler sistemi sayesinde AYNI ANDA KULLANILAN İKİ BANYODA anında ve bol miktarda sabit sıcaklıkta sıcak su garantisi.150 Lt. klasik boyler kapasitesine yakın sıcak su kapasitesi.At=30 K ile 164 Lt/10 dk sabit sıcaklıkta su garantisi

TURBO-LUX Boyler Sistemi

Klasik serpantinli boyler sisteminin ısıtılması bilindiği gibi sıcak suyun alttan yukarıya doğru hareketi ile gerçekleşmektedir.Turbo-Lux boyler sisteminde ise ısıtmayı çok daha hızlı gerçekleştirmek için. boyler girişine konulan bir plaka eşanjör sayesinde su boylere ısıtılmış olarak girmekte ve klasik boyler sistemlerine göre çok daha kısa sürede sıcak su hazırlanmaktadır.Bu sistemde boyler soğuk haldeyken bile,sıcak su kullanımında plakalı eşanjörde ısıtılan su,boylerde üstten,alta doğru katmanlar şeklinde depolanmakta veçok daha hızlı bir şekilde istenilen sıcaklıkta su kullanma imkanı sağlanmaktadır.Klasik boyler sistemine göre anında ve sürekli sabit sıcaklıkta su sağlarken,yerden ve ilk yatırım maliyetinden büyük tasarruf sağlatır.

Alev modülasyonu

VUW aquaPLUS cihazları kapasitesini,o anda gerekli olan ayarladığınız ısıtma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayacak şekilde ayarlar.Alev modülasyonu kademesizdir.Hem kalorifer sisteminde hem de sıcak su kullanım devresinde alev modülasyonu mevcuttur.Böylece cihazın boş yere çalışması engellenir,yakıt sarfiyatı azalır,konforlu bir ısıtma ve sıcak su temini sağlanır.

Akıllı ateşleme sistemi

VUW aquaPLUS kombilerde 3 ateşleme denemesi ile akıllı ateşleme sistemi mevcuttur.Böylece değişen gaz basınçlarında cihaz arızaya geçmez ve kullanım kolaylığı sağlar.

Akıllı beyin ve LCD ekran ile kolay arıza tespiti

LCD display ekran ile cihazın digital olarak tüm çalışma konumlarını takip edebilirsiniz.Cihazın ısıtma ve sıcak su ayarlarını istediğiniz konuma getirebilirsiniz.Akıllı beyin sayesinde cihazın tüm hatalarını ekrandan görür ve müdahale edebilirsiniz.Ayrıca mevcut arızaların tespit ve teşhisini de cihaz kendisi yaparak LCD ekranda size bildirir.Böylece hızlı ve hatasız servis imkanı sağlar.

Sipariş bilgileri
  • Fiyat: 10 TL
Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Kaloriferler
Oluşturma tarihi: 01.02.2011 17:35
Düzenleme tarihi: 02.01.2012 09:55